kaplama diş fiyatları

Kaplama Diş Fiyatları

Kaplama Dişte Farklı Fiyatlar

Daha güzel ve estetik dişlere sahip olmak için artık birçok kişi diş kaplama yöntemlerini tercih etmektedir. Özellikle de sürekli göz önünde olan ve herkesle iletişim içinde olan kişiler, etkili bir iletişim parçası olan dişlerini daha iyi gösterebilmek için diş kaplaması yaptırmaktadır. Bunun yanı sıra yine çeşitli şekillerde diş kayıplarına uğramış olan kişiler de protez dişlerle kaplama yaparak adeta gerçek dişlere sahip olmaktadır.

Peki bu kaplama diş fiyatları nasıl olmaktadır, nelere göre belirlenmektedir?  Bu sorunun cevabı olarak aslında tam olarak temel bilgi yoktur. Detaylı bir araştırma yapıldığında bu fiyatların diş doktorunun verdiği hizmetin kalitesine göre değişmektedir. Ancak Diş Hekimleri Birliği’nin belirlediği taban fiyatlar üzerinden kaba bir hesap yürütmek mümkün olmaktadır.

Diş kaplama fiyatları aynı bölge içerisinde birden fazla farklı rakamlarda karşınıza çıkabilmektedir. Ancak bu fiyatlara temel olarak yaklaşık 250-240 TL gibi taban fiyatları alınmaktadır. Bu en ucuz olan kaplama için geçerli olmaktadır. Kaplamanın türü, alınan hizmet, yapılan işlemler vs. gibi nedenlerden dolayı bu fiyat daha da yukarılara doğru çıkabilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>